...

o naszym centrum

Strona Główna / o naszym centrum

centrum stomatologiczne w sopocie

Kim jesteśmy?

Naszym celem jest zdrowy i piękny uśmiech Pacjenta, o który dba wykwalifikowany i doświadczony personel.

Centrum Stomatologiczne SaNdent jest kontynuacją wieloletniej praktyki indywidualnej. Spełnieniem marzenia o stworzeniu takiego gabinetu, w którym miły i przyjazny personel, zadba o Pacjenta, rozwiązując nawet najtrudniejsze przypadki stomatologiczne. Priorytetem dla nas jest kompleksowość usług, wykonanie każdego zabiegu profesjonalnie i z zachowaniem szeroko rozumianej estetyki. Dlatego inwestujemy w sprzęt, materiały oraz szkolenia. Współpracujemy z Pracowniami Techniki Dentystycznej, które zlecone prace wykonują precyzyjnie, dokładnie, terminowo i estetycznie.

Poszerzamy zakres swoich usług poprzez szkolenia, inwestycje w sprzęt i zatrudnianie lekarzy specjalistów różnych dziedzin stomatologii.

 

Sprzęt wysokiej klasy

Sprzęt wysokiej klasy Centrum Stomatologiczne SaNdent jest wyposażone w nowoczesne urządzenia renomowanych firm. Dbając o jakość usług, używamy tylko materiałów i sprzętu rekomendowanych przez specjalistów z całego świata. W temacie jakości nie ma kompromisów, prób, doświadczeń. Są tylko sprawdzone produkty, na których polegamy w codziennej pracy.

Nasze fotele stomatologiczne to Unity Stern Weber. Dla wygody Pacjentów zagłówki są wyposażone w specjalne poduszki z materiału termoplastycznego Tempure, które w trakcie zabiegu dostosowują swój kształt do głowy Pacjenta, niwelując ból głowy oraz karku.

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo Pacjenta, dlatego wszystkie narzędzia i instrumenty są sterylizowane lub jednorazowe. Mamy wysokiej klasy autoklaw firmy W&H Lisa, który automatycznie pilnuje zachowania wszystkich parametrów skutecznej sterylizacji. Unity stomatologiczne są wyposażone w system automatycznej, wewnętrznej dezynfekcji, aby woda w kubeczkach, woda i powietrze w dmuchawce były jałowe.

Mamy sprzęt radiologiczny punktowy – radiografię cyfrową marki Schick, do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych, jak i aparat pantomograficzny firmy Kodak, do wykonywania zdjęć całościowych uzębienia, panoramicznych. Aparaty te to nowoczesne urządzenia cyfrowe, gwarantujące uzyskanie dobrej jakości obrazu przy zastosowaniu minimalnej dawki promieniowania.

Bogata oferta

Dzięki zatrudnieniu lekarzy różnych specjalności możemy zaoferować naszym Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych. Począwszy od diagnostyki radiologicznej, stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej i periodontologii po odległe prace na implantach. Zajmujemy się zarówno leczeniem dzieci jak i profilaktyką stomatologiczną, wybielaniem zębów. Leczeniem tak ogólnie występującej obecnie paradontozy i leczeniem schorzeń błony śluzowej jamy ustnej. Priorytetem jest dla nas indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zapewnienie interdyscyplinarnego leczenia stomatologicznego.

Klimatyzowane pomieszczenia

Od początku powstawania Centrum Stomatologicznego SaNdent było zapewnienie komfortu naszym Pacjentom. Dbając o wygodę i dobre samopoczucie zostały stworzone gabinety przestronne, dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, co uprzyjemnia wizyty nawet w najgorętsze dni.

Profesjonalny personel

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których ich praca to pasja. Dlatego rzetelnie podchodzimy do swoich zadań. Zadowolenie Pacjenta, kosmetyczny efekt leczenia i odbudowa uśmiechu to nasz cel. Każda osoba pracująca w Centrum Stomatologicznym SaNdent to profesjonalista. Już od umówienia wizyty Pacjent zostaje poinformowany na temat czekającego go zabiegu. Lekarze specjaliści zajmują się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, estetycznym, chirurgicznym i periodontologicznym.

Nasz personel

Doświadczenie przede wszystkim

Dzięki współpracy lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii podpartej wykorzystaniem najnowszych technologii możemy zaoferować naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną -dzieci i dorosłych.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.