...

Jakość

Strona Główna / Jakość

centrum stomatalogiczne sandent

Centrum Stomatologiczne w Sopocie

Dbamy o obsługę na najlepszym poziomie

Dentyści z Sopotu zapraszają do Centrum Stomatologiczne SaNdent, które powstało z pasji do stomatologii, z marzeń i ich realizacji. Pracujący zespół to osoby z potencjałem, twórcze, które mimo wieloletniego doświadczenia nadal są otwarte na nowości i chętne do podejmowania wyzwań. Jesteśmy lekarzami specjalistami z periodontologii, chirurgii stomatologicznej, implantologii, nowoczesnej protetyki i stomatologii zachowawczej. Dzięki temu w naszym Centrum Stomatologicznym zapewniamy leczenie pełnoprofilowe. Wprowadzamy też medycynę estetyczną.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo Pacjenta, dlatego wszystkie narzędzia i instrumenty są sterylizowane, pakietowane i otwierane przy Pacjencie. W miarę możliwości stosujemy sprzęt jednorazowego użytku.

Centrum Stomatologiczne SaNdent to miejsce przyjazne Pacjentom dorosłym, dzieciom i osobom niepełnosprawnym.

W komfortowych, nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych gabinetach zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną. Ludzie, którzy u nas pracują, dołożą wszelkich starań, aby leczenie było skuteczne, bezbolesne i bezstresowe. Takie podejście sprawia, że nasze Centrum Stomatologiczne jest znane nie tylko w Sopocie, ale też w całym Trójmieście. Indywidualne podejście do Pacjenta, jego zadowolenie i uśmiech są dla nas inspiracją. Zadowolony Pacjent to dla nas radość i satysfakcja.

Nasze Centrum Stomatologiczne zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort wszystkim Pacjentom, dbałość o ich czas i samopoczucie. Na miejscu są wykonywane zdjęcia radiologiczne panoramiczne i punktowe metodą cyfrową, która gwarantuje zminimalizowanie dawki promieniowania oraz dokładność obrazu. Jest kącik dla dzieci, aby mogły pobawić się przed wizytą. Dbamy też o to, aby klimat i zapach nie kojarzyły się z gabinetem stomatologicznym.

Mamy nadzieję, że wykwalifikowany personel i nowocześnie wyposażone gabinety Centrum Stomatologicznego spełnią Państwa oczekiwania, a wizyta będzie miłym wspomnieniem.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.