...

Wybielanie zębów

<!– size fixed post thumbnail –>

Co to jest rozjaśnianie zębów lampą?

To zabieg estetyczny, najbardziej spektakularny, jeżeli chodzi o wynik uzyskania śnieżnobiałego  uśmiechu. Wybielanie zębów lampą wykonywane jest w gabinecie przy pomocy specjalnej lampy – akceleratora, który aktywuje stosowany żel do wybielania. W ciągu 45 minut uzyskujemy wybielenie zębów o kilka tonów. Efekt wybielania zębów utrzymuje się  od 1 do 2 lat w zależności sposobu odżywiania i predyspozycji indywidualnych. W naszym Centrum Stomatologicznym SaNdent pracujemy tylko na oryginalnych preparatach Beyound, co gwarantuje uzyskanie bardzo dobrego efektu i bezpiecznego zabiegu.

Co to jest wybielanie zębów lampą Beyound?

Wybielanie zębów lampą Beyound daje wybielenie zębów w ciągu 1 godziny!!!!

Jest to tzw. wybielanie, gabinetowe, kontrolowane i bardziej efektywne.

W naszym Centrum Stomatologicznym SaNdent dbamy o obsługę na najlepszym poziomie

Rozjaśnij swoje zęby już dziś!

Czy warto wybielać zęby

Wiele osób zastanawia się, ile będzie kosztować wybielanie zębów u dentysty. Często pacjenci pytają czy warto wybielać zęby. Oczywiście, że warto wybielać zęby. Każdy profesjonalny stomatolog doradzi jaką wybrać metodę i zrobi to najbezpieczniej dla pacjenta. Nasi pacjenci doceniają efekty po wybielaniu. Pozytywne efekty takiego zabiegu są takie, że trwa on stosunkowo krótko, rezultat jest szybko widoczny a pacjenci odzyskują piękny uśmiech. Rozjaśnianie zębów u dentysty jest bezpieczniejsze niż indywidualne zabiegi takiego typu w domu z uwagi na np. mniejsze prawdopodobieństwo urażenia dziąseł. 

UMÓW SIĘ TERAZ!

Wybielanie zębów cena

W naszym Centrum Stomatologicznym SaNdent dbamy o obsługę na najlepszym poziomie.

Zabiegi wybielania zębów są skuteczne, a jednocześnie dostosowane do potrzeb pacjenta. Ceny zabiegów wybielających różnią się w zależności od regionu i stosowanych metod. Koszt zawsze zależy od osobistej porady lekarza stomatologa, a także od zastosowanych metod wybielania, materiałów i produktów.

Teraz usługa lampą Beyound kosztuję 950 zł zamiast 1500 zł

Oferta ważna do 20.07.2022

wybielanie zębów
Wróć do bloga
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.