Jakość

Strona Główna / Jakość

centrum stomatalogiczne sandent

Najlepsza jakość

dbamy o najlepszą jakośc obsługi oraz o najwyższą jakość sprzętu

Centrum stomatologiczne SaNdent powstało z pasji do stomatologii, z marzeń i ich realizacji. Pracujący zespół to osoby z potencjałem, twórcze, które mimo wieloletniego doświadczenia nadal są otwarte na nowości i chętne do podejmowania wyzwań. Jesteśmy lekarzami specjalistami z periodontologii, chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Dzięki temu zapewniamy leczenie pełnoprofilowe. Wprowadzamy też medycynę estetyczną.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo Pacjenta, dlatego wszystkie narzędzia i instrumenty są sterylizowane, pakietowane i otwierane przy Pacjencie. W miarę możliwości stosujemy sprzęt jednorazowego użytku.

Centrum SaNdent to miejsce przyjazne pacjentom dorosłym ,dzieciom i osobom niepełnosprawnym.

W komfortowych, nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych gabinetach zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną. Ludzie, którzy u nas pracują dołożą wszelkich starań, aby leczenie było skuteczne, bezbolesne i bezstresowe. Indywidualne podejście do Pacjenta, jego zadowolenie i uśmiech są dla nas inspiracją. Zadowolony Pacjent to dla nas radość i satysfakcja .

Nasze Centrum Stomatologiczne zostało zaprojektowane, aby zapewnić komfort naszym Pacjentom, dbałość o ich czas i samopoczucie. Na miejscu są wykonywane zdjęcia radiologiczne panoramiczne i punktowe metodą cyfrową, która gwarantuje zminimalizowanie dawki promieniowania i dokładność obrazu. Jest kącik dla dzieci, aby mogły się pobawić przed wizytą. Dbamy też o to, aby klimat i zapach nie kojarzyły się z gabinetem stomatologicznym.

Mamy nadzieję, że nasz wykwalifikowany personel i nowocześnie wyposażone gabinety spełnią Państwa oczekiwania a wizyta będzie miłym wspomnieniem.

Zapraszamy